0,00 € s DPH

Reklamný priestor na prenájom

 

Využite možnosť zviditeľniť Vašu spoločnosť formou exteriérovej reklamy v zornom uhle okoloidúcich. Dávame Vám do pozornosti viacero možností prenájmu reklamných plôch nachádzajúcich sa na území mestskej časti Bratislava - Rača. 

PLOŠNÁ INZERCIA V RAČIANSKOM VÝBERE

Plnofarebný mesačník o živote v Rači s možnosťou inzerovania. Doručuje sa zadarmo do všetkých domácností v Mestskej časti Bratislava - Rača, Krasňany a Východné (viac ako10. tisíc schránok).


PREZENTAČNÉ STOJANY "A"

Reklama umiestnená na viditeľných miestach s vysokou koncentráciu pohybu osôb. Je ideálna predovšetkým za účelom propagácie kultúrno - spoločenských podujatí a akcií mestskej časti. Stojany je možné si prenajať aj za účelom podpory propagácie komerčných podujatí a akcií organizovaných v našej mestskej časti.


INFORMAČNÉ SKRINKY

Informačné skrinky sa nachádzajú na najnavštevovanejších miestach v Mestskej časti Bratislava - Rača. Slúžia na propagáciu kultúrno - spoločenských podujatí organizovaných Mestskou časťou Bratislava Rača.


OSTATNÉ REKLAMNÉ PLOCHY 

Reklama na viditeľných miestach umiestnená nad úrovňou očí je silným pútačom pre oči okoloidúcich. Pre potreby prezentácie ponúkame viacero možností umiestnenia reklamných bannerov v mestskej časti Bratislava - Rača.


BANNER NA WEBE RACA:SK

Podnikateľské subjekty pôsobiace na území mestskej časti Bratislava - Rača majú možnosť zverejnenie informácií o spoločnostiach a prevádzkach posobiacich na jej území v sekcii podnikateľ od marca 2013. Pre bezplatné uverejnenie základných informácii o Vašej spoločnosti / prevádzky na stránke www.raca.sk/podnikatel/firmy/ je potrebné uviesť kompletné údaje o spoločnosti - názov, sídlo spoločnosti (prevádzky), kontaktnú osobu, telefón a vybrať kategóriu zodpovedajúcej činnosti, pod ktorou chcete byť zaradený. Podmienkou pre bezplatné uverejnenie základných informácií o firme je sídlo (prevádzka) spoločnosti v mestskej časti Bratislava - Rača.

Ďaľšou možnosťou je umiestnenie banneru na web stránke mestskej časti s možnosťou prekliku na web stránku objednávateľa.


 Objednávkový formulár mediálneho priestoru (cenník platný od 01.01.2018)

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.