OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Kontaktujte nás: Sekretariát: 02/49 11 24 31
konateľ: Ing. Peter Semanco | medialne@raca.sk

Miestny rozhlas

Mestská časť má od januára 2013 nový rozhlas, ktorého úlohou je zefektívniť prácu zamestnancov pri príprave, spracovaní a následnom odvysielaní oznamov.

Aj napriek tomu, že pôvodný systém bol dosť zastaraný, podarilo sa nájsť takú náhradu, ktorá nevyžadovala žiaden zásah do starého systému a súčasne splnila aj podmienku kompatibility s existujúcou ústredňou. Oproti starej verzii rozhlasu, ktorá umožňovala iba vysielanie v reálnom čase, je teraz možnosť kontroly a vypočutia si nahratého oznamu ešte pred jeho odvysielaním do éteru.

Ďalšou výhodou je, že nahratý oznam je možné vopred naprogramovať a následne odvysielať aj mimo pracovnej doby. Veríme, že tieto nové funkcie miestneho rozhlasu pomôžu nie len k zefektívneniu komunikácie s občanmi, ale aj k vylepšeniu ich informovanosti. Odteraz budú mať občania možnosť vypočuť oznamy a pozvánky na podujatia aj počas víkendov a sviatkov.

V prípade Vášho záujmu o reklamu prostredníctvom vysielania miestneho rozhlasu v Rači
kontaktujte 0905 418 507