0,00 € s DPH

VII. Račištorfský bál  

Elegancia, noblesa, šarm, pôsobivé róby dám a džentlmeni, vyberaný jedálny lístok, príjemná hudba aj prekvapenie večera. Príjmite pozvanie na VII. Račištorfský bál. V Nemeckom kultúrnom dome môžete zažiť neopakovateľnú atmosféru plesu, ktorý má tradíciu a jeho meno má svoj cveng. Hostiteľom večera je račiansky starosta Peter Pilinský so svojou manželkou.

Tohtoročný reprezentačný ples Mestskej časti Bratislava - Rača by sa dal  nazvať aj zlatým plesom. „Zlatá bude totiž nosnou farbou výzdoby i prestierania bálu. Pripravená bude pastva nielen pre oči, ale i pre ostatné zmysly,“ opisuje ponuku príjemného kultúrneho večera Tatiana Ratkovská, vedúca oddelenia kultúry v Rači.

Vlani sa o zábavu na parkete postarali hudobné skupiny Fortuna a The Faces, tento rok organizátori vsadili na inú kartu. „Vypočuli sme požiadavku skalných návštevníkov račianskeho plesu a podarilo sa nám dohodnúť účinkovanie originálnej hudobnej skupiny Starmánia. Radi sa pochválime i tým, že naše pozvanie sprevádzať bál prijal moderátor Rozhlasu a televízie Slovenska a Račan Roman Bomboš. Elegantnému večeru určite dodá punc noblesy a zároveň inteligentného humoru,“ dodala Ratkovská.

Ďalšie body programu neprezradila, a tak sa plesajúce páry siedmeho Račištorfského bálu môžu tešiť na nejedno prekvapenie.

Račištorfský bál sa uskutoční v sobotu 26. januára so začiatkom o 19.00 hod.

Vstupenky sú v predaji od pondelka 7. januára 2013 v budove miestneho úradu na Kubačovej ulici 21, číslo dverí 19, počas stránkových hodín. Rezervovať si ich môžete aj na čísle 02/4911 24 72. Cena jednej vstupenky je 53 eur.

Nemecký kultúrny dom sa odel do gala

Pozrite si reportáž zo VII. Račištorfského bálu

VII. Račištorfský bál navštívila aj Západoslovenská televízia

V NKD sa chystá VII. Račištorfský bál

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.