0,00 € s DPH

Račištorfský bál


Kde:       Nemecký kultúrny dom

Kedy:      koniec januára


 

Aktuálny program nájdete na: www.raca.sk 


Chýrečný Račištorfský bál patrí k najprestížnejším podujatiam mestskej časti Bratislava - Rača. Reprezentačné priestory Nemeckého kultúrneho domu, noblesa, nevšedná atmosféra, pútavý program, bohatá tombola, elegantná a detailne premyslená výzdoba, dobré jedlo, profesionálni tanečníci, známi moderátori a zaujímaví hostia vytvárajú ideálny priestor pre kvalitnú a dobrú zábavu.

 

Bál tradične otvára valčíkom starosta s manželkou. Jemné napätie po polnoci prináša žrebovanie tomboly, v ktorej sa súťaží o hodnotné ceny. Okrem zaujímavých výhier si hostia majú možnosť odniesť domov na pamiatku svoju profesionálne spracovanú fotografiu. O tom, aký je Račištorfský bál chýrečný svedčí aj fakt, že lístky naň bývajú vypredané v priebehu jedného týždňa.

           

Vďaka podpore partnerov sa nám darí nielen skvalitňovať naše služby, zatraktívniť a obohatiť program bálu o množstvo nových prvkov a pripraviť pre hostí zaujímavé ceny. Našim cieľom je, aby sa všetci, ktorí Račištorfský bál navštívia cítili príjemne a odniesli si so sebou aj množstvo nezabudnuteľných zážitkov.  


Za podporu Račištorfského bálu a poskytnutie cien do tomboly srdečne ďakujeme:

Predpredaj lístkov: začína vždy prvý pondelok vo februári


Atmosféra na račištorfskom bále:

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.