0,00 € s DPH

Račianske vianočné trhy


Kde:      Parkovisko pred Nemeckým kultúrnym domom (Barónka 3)

Kedy:    týždeň pred Vianocami


 

Myšlienka znovu oživenia Vianočných trhov v Rači padla na úrodnú pôdu. Po rokoch sa opäť podarilo vykúzliť pred Nemeckým kultúrnym domom úžasné a pohodové prostredie pre našich občanov, ktorí svoju spokojnosť dávali najavo tým, že sa na trhy opakovane vracali každý deň až do ich ukončenia.

Trhy prinášajú do Rače nie len príjemnú predvianočnú atmosféru, ale vytvárajú aj ideálny priestor na pokojné predvianočné stretnutia rodín s priateľmi a známymi.

Bohatá ponuka láka návštevníkov do stánkov so všakovakými vianočnými dekoráciami, kde si môžu nájsť skutočne všetko, čo súvisí s Vianocami. Ďalšie stánky s množstvom bohatej vianočnej ponuky pritiahnu každý deň stovky návštevníkov nazrieť a ochutnať vianočný punč, vínko, cigánsku, klobásky, medovníčky, oplátky a trubičky, med, sladkosti a cukrovinky, štrúdle, trdelníky, pečené gaštany, vianočnej dekorácie, sviečky či hračky. Na vianočných trhoch nechýba ani stánok Mestskej časti Bratislava - Rača, kde sa návštevníci majú možnosťstretnúť so starostom Rače a v neformálnej atmosfére podiskutovať s ním o svojich radostiach, či starostiach. Prekrásnu a pohodovú vianočnú atmosféru dotvára aj rozprávkovo vysvietený Nemecký kultúrny dom a bohatý kultúrny program.


Za podporu Vianočných trhov 2011 ďakujeme:


Fotogaléria k podujatiu:

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.