0,00 € s DPH

Partner podujatia

Mestská časť organizuje v Rači počas roka množstvo kultúrno - spoločnenských a športových podujatí. Každé kultúrne podujatie je charakteristické nie len svojim programom, ale je aj unikátne svojim zameraním. Prípadným záujemcom, ktorí majú záujem zviditeľniť svoju firmu, alebo produkty počas vybraných podujatí -

Okrem množstva možností umiestnenia svojho loga ponúkame aj viacero  možností prezentácie produktov a služieb... Pre každého potenciálneho záujemcu vieme ušiť aj partnerstvo na mieru.


     

     

K najznámejším a najnavštevovanejším podujatiam mestskej časti patria:

  • Račianske hody (prvý májový týždeň, dvojdňové podujatie, návštevnosť 50 000, stánky s občerstvením, remeslami, kolotoče, Račiansky chotár,...)

  • Račianske vinobranie (polovica septembra, trojdňové podujatie, 120000 návštevníkov, stánky s občerstvením a remeslami, zaujímaví hostia, pútavý program odohrávajúci sa na pódiách pred NKD a v Amfiteátri, kolotoče, Račiansky chotár,...)

K najprestížnejším podujatiam patrí:

K najnavštevovanejším podujatiam určeným deťom patrí:

  • Medzinárodný deň detí

  • Vítanie Sv. Mikuláša

K novinkám patria v Rači:

  • Vianočné trhy

K najväčším športovým podujatiam roka patria:

  • Račiansky polmaratón / Račianska desiatka

Pokiaľ Vás niektoré z uvedených podujatí zaujalo a máte záujem zviditeľniť svoju spoločnosť, alebo značku kontaktujte nás na: 0905 418 507, alebo mailom na: monika.debnarova@raca.sk

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.